O wszystkim ^^

Forum dokładnie o wszystkim. Panuje tutaj przyjazna atmosfera i nikt nie jest banowany bez powodu ^^


#1 2007-11-17 19:27:30

Cr00qQ@

Szperacz

1636652
Call me!
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2007-11-14
Posty: 127
Punktów :   -1 
WWW

Zerwanie z chlopakiem.

Właśnie mam zamiar zerwać z moim chłopakiem [każdy kto mnie zna osobiście to wie o kogo cho ]. Zrywam z nim bo jest niedojrzały, desperacki[np. dzisiaj zamiast ze mna pogadac o sprawie która zaistniała to się na mnie obraził i pisal z Agatą], samolubny, myśli ze we wszystkim jest dobry [a nie jest - wierzcie mi. I to jest głupie], irytujący, obrażalski, nieczyły, zdradziecki[ale jak ja spotkam kolegę na lodowisku i się z nim będę trochę "bawiła" i traktowała go jako bardzo dobrego kumpla to jest od razu grzech i moge po tym isc do piekla ]. Ale nie można się skupiać na samych negatywach. Trzeba jeszcze uwzglednic jaki jest [w pozytywnym znaczeniu]. Ale teraz tego nie zrobię... Jak do tej pory to te negatywy tak mnie przycmily ze nie widze pozytywow. Nie chcialabym lamac chlopakowi serca, ale musze pamietac ze ja tez mam serce i lepiej serca nie oklamywac bo i tak prawda kiedyś wyjdzie na jaw. Jestem tego pewna, ze z nim zerwe, tylko nie wiem kiedy. Chyba jak najszybciej... Dzięki tej ostatniej sytuacji z Radkiem zobaczylam jaki on jest naprawde. Jeszcze Agata [niby taka "przyjaciółeczka" co tylko do mlodego zarywala i razem z jej siostra chcialby bym ja z nim przestali jaknajszybciej chodzic] mi to uswiadomila, bo chciala bym czula sie zazdrosna. Wiadomosc do wszystkich: Zrywam z Wojtkiem i jestem WOLNA!! Nareszcie... pewnie niedlugo moze sie to zmienic.

A wy?? Jakie mieliście powody do zerwan z waszymi chłopakami?? Czy to może oni z wami zerwali [jak tak to dlaczego?]? Piszcie !!
Możecie nawet napisac swoj problem i pomoge go rozwiazac.


Ufaj tylko tym, którzy na to zasłużyli.

Offline

 

#2 2007-11-17 19:37:24

Ziomka

Admin

2661176
Call me!
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2007-11-14
Posty: 317
Punktów :   -1 
WWW

Re: Zerwanie z chlopakiem.

Trudno będzie z nim zerwać.
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś to będziesz miała kłopoty kochana.
Najlepiej zrób to przez GG będzie ci łatwiej.
Powiedz mu delikatnie że jest za mało dojrzały i z nim zrywasz!
Nie martw się o niego pewnie znajdzie sobie jakąś naiwniaczkę które będzie taka jak on i wtedy on nie będzie mógł z nią żyć i będzie miał dzieciak za swoje
muahahahaha
Co do Agaty to myślałam że jesteście przyjaciółkami i że ona jest inna
Z poważaniem Ziomka


MIKE & JOHNNY

Offline

 

#3 2007-11-17 19:48:30

Cr00qQ@

Szperacz

1636652
Call me!
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2007-11-14
Posty: 127
Punktów :   -1 
WWW

Re: Zerwanie z chlopakiem.

No wlasnie... Agata nie wyglada na taka. A Majka jak ma 5 chlopakow na raz to jest dobrze.
Wojtek to przeciez dzieciak [jak do tej pory to 2 moich bylych chlopakow nazywaja dziecko ;p], nie wie nawet co robi. Napewno szybko znajdzie kogos takiego do wyrwania. Nawet juz to zrobil. Wg. mnie jego zachowanie jest nieodpowiedzialne.
Zerwanie przez GG jest zlym pomyslem. Jeden chlopak [na ktorego tez gadali dziecko na koloni i] z ktorym chodzilam i mieszka teraz w Szczecinku [pzdr dla ciebie Patryku ;*] napisal mi na gg ze ze mna zrywa. Moj super ekstra bardzo fajny kolega [przyjaciel], ktory jest jednoczesnie przyjacielem Patryka, pisal to zamiast niego, bo on sam nie wiedzial jak to powiedziec. [Ale potem Łukasz (moj p.) powiedzial mi prawde, pocieszyl mnie troche, ja mu baardzo pomoglam z taka Judyta i sie do siebie troche zblizylismy. Jestesmy teraz przyjaciolmi, ale niestety na odleglosc].
I jak bym zerwala przez gg to bym sie znizyla do tego poziomu co dziecko1. Ale niech teraz dziecko2 sie poczuje, chociaz przez chwile tak, jak ja sie czuje od ostatnich 2 tygodni .
Licze na to ze Wojtek zrozumie aluzje ze sie do niego nie odzywam.


Ufaj tylko tym, którzy na to zasłużyli.

Offline

 

#4 2007-11-17 20:00:22

Ziomka

Admin

2661176
Call me!
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2007-11-14
Posty: 317
Punktów :   -1 
WWW

Re: Zerwanie z chlopakiem.

Wiesz chyba tej aluzji nie zrozumie.
I masz racje nie zniżaj się do poziomy zerwania przez GG.
Choć może być dla ciebie trudne spojrzenie mu w oczy i powiedzenie żeby spier*****.
Lub możesz to oczywiście powiedziec inaczej.
hyh


MIKE & JOHNNY

Offline

 

#5 2007-11-17 20:05:07

Cr00qQ@

Szperacz

1636652
Call me!
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2007-11-14
Posty: 127
Punktów :   -1 
WWW

Re: Zerwanie z chlopakiem.

On chyba juz powoli kojarzy ta aluzje. Nie odp. mu na gg i po pewnym czasie przestanie pisac .
Moge mu tam raz napisac jak bedzie mnie wkurzal tym co pisze, to mu napisze ze ma spier*****.


Ufaj tylko tym, którzy na to zasłużyli.

Offline

 

#6 2007-11-17 23:10:21

Ziomka

Admin

2661176
Call me!
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2007-11-14
Posty: 317
Punktów :   -1 
WWW

Re: Zerwanie z chlopakiem.

no właśnie a co się będziesz rozdrabniać


MIKE & JOHNNY

Offline

 

#7 2007-11-17 23:13:07

Cr00qQ@

Szperacz

1636652
Call me!
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2007-11-14
Posty: 127
Punktów :   -1 
WWW

Re: Zerwanie z chlopakiem.

wiesz co... ja mu jutro to napisze jak tylko cos sie do mnie odezwie... mysle ze on zachowal sie hamsko nie gadajac w tej sprawie ze mna


Ufaj tylko tym, którzy na to zasłużyli.

Offline

 

#8 2007-11-18 13:45:23

Cr00qQ@

Szperacz

1636652
Call me!
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2007-11-14
Posty: 127
Punktów :   -1 
WWW

Re: Zerwanie z chlopakiem.

On mi teraz ciagle powtarza ze bardzo mnie kocha, i do zadnej dziewczyny jeszcze tego nie czul... nie wiem co mam robic!! Chce z nim zerwac, ale on tego moze nie przezyc [znajac go] ale jednak chyba to zrobie... musi zrozumiec aluzje to wtedy samo mu to na mysl przyjdzie i sie ode mnie odczepi


Ufaj tylko tym, którzy na to zasłużyli.

Offline

 

#9 2007-11-18 17:23:42

Ziomka

Admin

2661176
Call me!
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2007-11-14
Posty: 317
Punktów :   -1 
WWW

Re: Zerwanie z chlopakiem.

hihihi
to masz kłopot dziewczyno!!!


MIKE & JOHNNY

Offline

 

#10 2007-11-18 22:06:01

Cr00qQ@

Szperacz

1636652
Call me!
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2007-11-14
Posty: 127
Punktów :   -1 
WWW

Re: Zerwanie z chlopakiem.

nie mam klopotu... to on ma... a z reszta to w szkole ci powiem


Ufaj tylko tym, którzy na to zasłużyli.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bikerboyzteam.pun.pl www.t1234c.pun.pl www.minecraftrl.pun.pl www.wsti2010.pun.pl www.test69.pun.pl